باید کاری کرد که نزدیک شدن به او، هزینه دار باشد!

این خانم یادتون هست ؟! چندتا مسئول دیگه مثل احمدی نژاد سراغ دارید که کسی اینطور در مقابل او سخن بگوید و تهمت بزند و لکنتی هم نداشته باشد و تازه علاوه بر تهمت، دروغ هم ببافت؟
1- خانم معصومه حاتم خانی، خبرنگار خبرگزاری مهر که مثلا سوالات بی پروایی (شما بگید بیانیه خوانی بی پروا) در مقابل احمدینژاد داشت را یادتان هست؟ فیلمش را دیده اید؟(اینجا : goo.gl/ERwwha ) خانم حاتم خانی میگه 80 درصد مردم یارانه نمی خواهند و امروز خوبه یکی به ایشان بگوید، چرا 97 درصد مردم در دولت حسن روحانی پس از اینهمه تبلیغات علیه یارنه ها، ثبت نام کردن؟!
2- متن سوال و جواب خبرنگار مهر را هم در اینجا ببینید : goo.gl/BhnW3Q
3- همسر خانم حاتم خانی بنام آرش یاوری هم که ژورنالیست هست، یکجا در قبال عکس احمدی نژاد با علیرضا افتخاری در فیسبوک اینچنین نوشته : (اینجا goo.gl/dHsbXf )
یکی از نشانه های آزادی همینه که وقتی مردم از چیزی خوششون نیاد، نزدیک شدن به اون هزینه دار باشه. سبزی ها این استاد رو اعدام که نکردن. اما هر عملی هزینه داره و بعدش نباید گریه کرد که رفتار مردم بد بوده. این استاد از این به بعد مراقب رفتارش خواهد بود. به این میگن قدرت افکار عمومی که در دنیای آزاد خیلی تاثیر گذار است.
4- از اینکه از حکومتی دفاع می کنم که احمدی نژاد رئیس جمهورش بود واینچنین فضاهایی را ایجاد کرد، خوشحالم و امیدوارم این آزادی پرسیدن و سخن گفتن در مقابل مسئولین همیشه باشد تا دفاع از جمهوری اسلامی نیز، همیشگی باشد و خدایی ناکرده، جمهوری اسلامی تقلبی با عناصری همچون دولت کنونی، ایجاد نگردد.
5- هواداری خواهر خانم حاتم خانی در فیسبوکش از مستبدانی مانند محمد رضا شاه و رضا شاه پهلوی هم جالب به نظر میاد. مریم و معصومه ظاهرا دوقولو هستن و خیلی هم شبیه به هم!
اینجا:goo.gl/y4epQW
6- عکس دوقلوها : goo.gl/enRHg3

/ 4 نظر / 34 بازدید
سیدتقوی

در فضایی سالم باید کشور محل ظهور آراء مختلف باشد و از این جهت به نظرم خوب است که امثال سایت میدان 72 در میدان باشد تا همواره تفاوتی که بین رؤیای آمریکایی و رؤیای قدسی انقلاب اسلامی هست گم نشود. درست است که مخالفان دولت آقای احمدی‌نژاد این‌چنین می‌گویند: « آقای هاشمی رفسنجانی اخیرا در یادداشتی به مناسبت یکساله شدن دولت یازدهم، در تحلیلی به تخطئه یکسره دولت‌های نهم و دهم پرداخته و آورده است: «خدا را شکر که ملت بزرگوار ایران در پایان آن 8 سال... جلوی ابتذال افراط و تفریط را گرفتند و به جهانیان ثابت کردند آن 8 سال، مقطعی ناهمگون در تاریخ ایران بود»! (1) در راستای همین سیاه نمایی‌هاست که قائم مقام حزب متعلق به یکی از سران فتنه- هم چندی پیش به خبرنگار “سایت روز نو” گفته بود: «فاسدترین، ناکارآمدترین و ناسالم‌ترین دولت بعد از انقلاب، دولت آقای احمدی نژاد بود»!! و پا از این فراتر گذاشته افزوده بود: «بسیاری قاطعانه مدعی هستند که فساد دوره آقای احمدی‌نژاد به مراتب از فساد دوران قبل از انقلاب بیش‌تر بود»!! و ادعا کرده بود: «اگر قرار بود همه دست به دست هم دهند و دولتی برپا کنند. که

uiu

GOH NAKHOR

مونا

اين پست رو هر چند بيش از يکسال هست ازش مي گذره و بازتابي نداشته اما اين روزا به چشمم خورد و خوندم. چند نکته رو لازم مي دونم يادآوري کنم اول اينکه جسارت خانم حاتم خاني با در نشست خبري با آقاي احمدي نژاد يک موضوع ذاتي و حرفه اي خودش هست و قابل ستودني دوم اينکه منظور خانم حاتم خاني اين بود که 80 درصد مردم به خاطر تورم و گراني ها حاضرند يارانه دريافت نکنند و وضع به حالت قبلي برگردد و سوم اينکه شما که از وجناتتان و کلامتان اينطور استنباط مي شود که فردي مقيد به نظام هستي بهتره به جاي بردن آبروي افراد به فکر آخرت باشيد

مونا

در ضمن آقاي عمومي بهتره بدوني خانم حاتم خاني از خانواده شهيده هر چند هيچ وقت و هيچ کجا اينو بيان نکرده. اينو من به شما گفتم که خيلي تند نري. هر چند 50 درصد کامنت هاي اين پست شما مال من شد! اونم بعد يکسال و نيم!!!...