آمادگی نظام برای محاکمه فتنه گران ...

معاون اول رئیس‌‍جمهور که هیچ؛
حتی نخست‌وزیر (موسوی)، رئیس‌‍جمهور (خاتمی) و رئیس‌مجلس (کروبی) راه هم محاکمه خواهیم کرد. به حمدالله نظام اسلامی به نقطه‌ای رسیده است که می‌تواند با عناصری که روزی در مناصب کلان‌ش بودند برخورد کند.

پانوشت‌ها (خواندنش خالی از لطف نیست):
۱. محمدرضا رحیمی، معاون اول دولت دهم با رای شعبه ۱۱ دیوان عالی کشور به ۵ سال و ۹۱ روز حبس و پرداخت ۲ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان رد مال و ۱ میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شد.
۲. بنده یک #احمدی_نژاد‌ی هستم و به آن افتخار می‌کنم؛ اینکه ماجرای رحیمی به زمان حضورش در دیوان محاسبات مجلس هشتم (به ریاست ...) برمی‌گردد دلیلی بر آن نیست که محاکمه نشود. البته خوب است که اصل جرم اعلام شود تا افکار عمومی بدانند این حکم برای چه جرمی صادر شده است.
۳. اینکه احمدی‌نژاد به وی نشان درجه ۱ اعطاء نموده است امری مرسوم در همه دولت‌هاست که از عناصر خود تقدیر می‌کنند - برای نمونه می‌توانید به جدول اعطاء نشان‌ها که در ذیل آمده نگاهی بی‌اندازید.
۴. اینکه احمدی‌نژاد درباره دست‌اندازی به کابینه و خطر قرمز بودن کابینه سخن به میان آورده است مربوط به انتقام‌گیری‌های سیاسی آن زمان بوده که می‌توانید بازهم با اندک جستجویی به موارد بیشتری پی ببرید و نکته دیگر اینکه زمانی احمدی‌نژاد در سال ۸۸ رحیمی را به معاون اولی برگزید که علیه وی هیچ اعلام جرمی نشده بود.
۵. نکته جالب در این ماجراها این است که بدانید آقایان رحیمی، کردان، مشایی، ... از دوستان صمیمی و کاری آقای --- بودند !
۶. این دستاور بزرگی برای نظام جمهوری اسلامی است که می‌تواند با عناصر خود برخورد کند و در اصل این برخورد مقدمه برخوردهای بزرگتر است که انشالله در آینده نچندان دور با چراغ سبز رییس قوه قضاییه سران فتنه شامل نخست‌وزیر، رییس‌جمهور و رییس‌مجلس هم محاکمه خواهند شد.
۷. نمی‌توان گفت که رحیمی قربانی‌ای برای شکارهای بزرگتر بوده است اما می‌توان وی مقدمه‌ای برای شکارهای بزرگتر بوده که تا قبل از این کسی جرات ورود به آن حوزه را نداشته است. با توجه به حکم رحیمی، حکم #مهدی_هاشمی هر چقدر هم سنگین باشد از حکم رحیمی بیشتر صدا نمی‌کند و قوه قضاییه با این کار فشار را از خود می‌زداید

حکم رحیمی | http://www.isna.ir/fa/news/93110100677/
جدول نشان‌ها | http://www.tasnimnews.com/Home/Single/122731

[آپدیت ۱]
اطلاعات +Mohammad Zandi درباره جرم | https://plus.google.com/u/0/115022143215388064453/posts/HyfjHJdQssw

/ 0 نظر / 23 بازدید