رمز گشایی از فساد 6500 میلیاردی ...

از پلاس خودم:

حوصله کنید و این مطلب را کامل ببینید!
مطلب جالب سحام نیوز رو ببینین که میگه این آقای محمد رستمی صفا، دوست صمیمی #محمود_احمدی_نژاد و #جریان_انحرافی و #جبهه_پایداری می باشد!!
مطلب سحام : sahamnews.org/2015/03/276289/
1- سحام نیوز متعلق به تیم #کروبی   از بس به دروغ گفتن و تناقض نوشتن، عادت کرده و باطل پذیری در آنها نهادینه شده، یادشان رفته که در مهرماه سال 1385، این شخص احمدینژاد بود، که نام محمد رستمی صفا را بعنوان یک بدهکار بانکی پس از دادن مهلت 15 روزه (در بیستمین سفر استانی خود به ساوجبلاغ و نظرآباد)معرفی کرد!
2- گفته شده که از 6500 میلیارد تومان بدهی این فرد به سیستم بانکی؛ 4000 میلیارد آن بدهی به یک بانک خصوصی بوده و الباقی به بانک ملی و تجارت است.
میزان بدهی وی به بانک دولتی در خبر سحام نیوز به درستی درج شده است.
همچنین اعلام شد که رستمی صفا در سال 88 بدلیل پرداخت 9 میلیارد تومان رشوه به برخی مدیران گازی در دوره وزارت بیژن زنگنه، به 3 سال حبس محکوم می شود ولی زندان نمی رود چرا که 3 سال حبس وی، به پرداخت مبلغ ۱۰ میلیارد ریال جزای نقدی و ضبط وجوه پرداختی رشوه، تغییر حکم می دهد!!!
3- حتما هنوز یادتان هست که #محمدرضا_رحیمی   به جرم دریافت مبلغ یک میلیارد تومان رشوه که تا به امروز مشخص نشده که این رشوه برای انجام چه اقدامی بوده و آیا موفق به انجام آن اقدام نامشخص شده یا خیر، به 5 سال حبس و جزای نقدی محکوم شد و هیچ تغییری هم در حکمش داده نشده است!!!
4-  محمد رستمی صفا از پیمانکاران قدیمی شرکت ملی گاز است و کماکان با شرکت ملی گاز کار می کند و می توان از انتقال خط لوله گاز عسلویه به زاهدان به عنوان یکی از کارهای اخیر آو نام برد. (در سال 90)
5- تصور این مطلب برای نگارنده این پست، نیز هست، که امثال #محمد_رستمی_صفا ، مه آفرید، بابک زنجانی و غیره، که امکان مهارشان توسط دولت و دستگاه قضایی نبوده و شرایط تحریم نیز، زمینه استفاده از این افراد هوشمند در زمینه های اقتصادی را تشدید می کرده، پس از فشار داده شدن از جانب دولت و دستگاه قضایی، در جهت منافع ملی و تولید و کارآفرینی بکار گرفته شده اما این بکار گرفته شدن، به مذاق جریان داخلی کمر بسته در جهت به زمین زدن دولت خوش نیامده است و از همین جهت، اطلاع رسانی و التهاب آفرینی در خصوص آنها شروع گشته است که پیشروی این جریان، سایتی است که رفتار کاملا اطلاعاتی-امنیتی داشته و افراد آن، سرسپردگان به هاشمی رفسنجانی و در عین حال، دارای تفکرات اصلاح - طالبانی می باشند. این گروه کسی نیست جز همان تیم فواد صادقی که سایتهای آنها یه یادتان هست از آینده نیوز گرفته تا بازتاب امروز! اینجا بیشتر بخوانید : goo.gl/ynjHnh
6- حرف آخر اینکه، که از تاثیرات تحریم اقتصادی، ایجاد برهم ریختگی در قوانین جاری یک کشور است. همچنین در خصوص محمد رستمی صفاها، که وام بدون وثیقه گرفته باید اعلام داشت که این بدهکاری مربوط به دولتهای قبل از سال 84 یعنی قبل از روی کارآمدن دولت محمود احمدی نژاد می باشد که رئیس بانک مرکزی دولت حسن روحانی نیز بر آن صحه گذاشته است و فکر می کنم تحقیق در خصوص آنهایی که سفارش این شخص را به بانک جهت دریافت وام بدون وثیقه کرده اند، نباید کار سختی باشد!!!
البته، اینکه یک فرد توانمندی مانند رستمی صفا، توسط دولتها، مورد سفارش قرار گیرد، جای تعجب نیست ولی چرا شکل قانونی کار لحاظ نشده و چرا این فرد شرایط بازپس دادن وام را مهیا نساخته و از این جهت، چرا پاسخگویی از جانب دستگاه قضایی صورت نمی گیرد؟!
7- ای کاش رئیس محترم دستگاه قضایی که بعد سالها با علم به وجود پرونده چنین شخصی در دستگاه قضایی، از بدهی 6500 میلیاردی در درجلسه شورای اداری استان لرستان در 28 بهمن 93 سخن گفت، بجای سخن گفتن مبهم و ایجاد زمینه حمله روز بعد رسانه ها به دولت محمود احمدی نژاد و تخریب و ایجاد تشویش در اذهان عمومی، همان ابتدا به اصل ماجرا پرداخته و آنرا شفاف به مردم توضیح می دادند!!!
8- احمدینژاد در خصوص لیست مفسدین اقتصادی و بدهکاران به سیستم بانکی بارها سخن گفت و در نهایت لیستی را به دستگاه قضایی داد اما سخنگو و رئیس آن، اعلام کردند که این افراد مفسد نیستند هر چند امروز شما در کلام رهبر معظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان در بهمن 93 می شنوید که بدحسابان بانکی، مجرم می باشند!
در خصوص کش مکشهای دولت دهم با دستگاه قضایی این مطلب را ببینید:
http://goo.gl/uLZImV
9- خدایا تو میدانی که چقدر قلبم درد می کند و خدایا به حق این ایام متعلق به فاطمه زهرا، سروسامانی به این فضای سرد و مرده و پلشت بده ...

پست های مرتبط:
https://plus.google.com/u/0/114591594390677548821/posts/VuP27LSLwwC
- در این آدرس هم می توانید لیست ثروتمندان و کارآفرینان ایران را ببینید :
http://www.111.ir/wealthy_iran.php
- مطلب سایت خبری مشرق نیوز در سال 89 در خصوص محمد رستمی صفا:
http://goo.gl/UZQilf

/ 0 نظر / 82 بازدید