چرا فریب قانون دانان قانون شکن را می خوریم؟!

مطلب از پلاس خودم :

چرا فریب قانون دانان قانون شکن را می خوریم؟! چرا همه فقط بدنبال گاز گرفتن یکی هستن؟! (طولانی هست ولی بخونینش بد نیست)
رحیمی بدتر است یا مشایی؟!
مشایی که معاون اول شد، آن همه هجمه علیه اش براه افتاد و دست آخر اینکه رهبر معظم انقلاب، آن نامه محرمانه را به رئیس جمهور وقت دادند و بعد رحیمی شد معاون اول و چرا اگر رحیمی اینقدر مساله دار و فاسد بوده، برایش به هنگام انتصاب اینچنین نشد و یا حتی رهبر انقلاب نامه ای ندادند؟!این همه نهاد که اگر رحیمی مشکلی داشته، باید در زمان انتصابش، آلارم می دادند و چرا ما چیزی ندیدیم؟! چرا حتی سایتهایی مانند جهان نیوز مربوط به +علیرضا زاکانی تنها به این پرداختند که رحیمی در سال 84 طرفدار هاشمی بوده و کاش انتخاب نمی شد، حرفی نزدند؟! (مطلب جهان نیوز:goo.gl/z5Wf0w)
ما حتی بعدتر هم چیزی ندیدیم مثلا از همین آقای مصلحی که ضد انحراف خیلی حرف زد و دیگه بعد ماجرای اردیبهشت 90،  برای خودش کسی شده بود و بعنوان وزیر اطلاعات چرا حرفی نزد یا تا الان نزده؟!
ماجرای حکم گرفتن امروز رحیمی و مجرم معرفی شدنش، مربوط به اختلاسی است که در سالهای 83 ، 84 رخ داده و تا اسفند 88، آیا حرفی از او بود؟! اسفند 88 الیاس نادران مطالبی را از توزیع پول در زمان مسئولیت رحیمی بعنوان دیوان محاسبات که در طی مجلس هفتم بوده، بیان داشت. نامه نادران : alef.ir/vdcdn509.yt0k56a22y.html?65779
چرا امروز صدا و سیما و رسانه های انقلابی و غیر انقلابی خبر محکومیت رحیمی را اینچنین انعکاس می دهند ولی ما انعکاسی از اسامی و عکس افراد دیگر در ماجرای بیمه ایران را نداریم؟!
آیا با یک نگاه بدبینانه، می توان رحیمی را تحمیل شده به احمدی نژاد یا نفوذ داده شده در کنار احمدی نژاد دانست ولی بعد از کنار او قرار گرفتن، مسیر دیگری را انتخاب کرده باشد و گروه تحمیل کننده و یا نفوذ دهنده که به هدفش نرسیده، اینچنین انتقامی بگیرد؟! مثل ماجرای مرحوم کردان که کردان ابتدا رای اعتماد 220 نماینده مجلس را می گیرد ولی بعد از 3 ماه، آنچنان با او می کنند، بگونه ای که نوباوه های مجلس نیز رفوزه می شوند و رهبر انقلاب کمتر از 24 ساعت در دیدار با کارگزاران حج، به این مساله پرداخته و خبر می دهند که اگر این رویه را دنبال کنید، فتنه ای بپا خواهد شد و خب فتنه 88 بپا نشد؟!
چرا درکی از نفاق پیچیده و پیچیده عمل کردن منافقین نداریم؟!
چرا هم اصلاح طالبان و هم اصولگرا نما، باید احمدی نژاد را گاز بگیرند؟!
چرا هم آمریکا هم اسرائیل هم انگلیس و هم خیلی از حکام دست نشانده عرب از احمدی نژاد نفرت دارند؟!
چرا هم هاشمی رفنسجانی دشمن اوست هم سازمان مجاهدین خلق(منافقین)؟!
اصلا چرا همه قضایا برای او به پیش آورده می شود از فساد سیاسی و فتنه و فساد اقتصادی و تحریم تا ما بقیه چیزها؟!
چرا وقتی او هدفمندی یارانه ها را که می خواست در سال 87 انجام دهد و مجلس آن زمان مانع شد، و بالاخره در 89 توانست با آن همه هجمه به اجرا درآورد، درست از 89 به بهم تحریمها تشدید شد و بانک مرکزی و صنعت کشیرانی و دارو و غیره هم تحریم شد؟!
چرا اینها را نمی بینیم و یادمان رفته است و امروز خیلی راحت بازی می خوریم و بچه های خوبمان برای عقب نماندن از غافله محکوم کردن و شادی کردن، پست و مطلب در ماجرای رحیمی می زنند؟!
با قاضی مرتضوی هم، همین رفتار پیچیده صورت گرفت. او که بسیار منفور در ماجرای فتنه و قبل آن در نگاه اصلاح طالبان غربی است، اول در مساله بی ربطی مانند کهریزک، توسط فتنه انتقام گیری می شود و بعد که در دولت احمدی نژاد بکار گرفته می شود، توسط اسولگرانما ها!
کتاب چاپ شده مرکز اسناد انقلاب اسلامی در خصوص نقش انگلیس در فتنه 88 را بخوانید و ببینید که قاضی مرتضوی در قضیه صاف کردن دهن جواسیس انگلیسی چه نقشی داشته !!!
ماجرای بابک زنجانی بکار گرفته شده توسط وزارت طالاعات و شورای عالی امنیت ملی برای دور زدن تحریمها هم از همین قضایا هست. باید یک سال از بابک زنجانی بگذرد و همه نوع آبرو از او د رسانه ها ریخته شود و هیچ چیز اثبات نگردد و فقط مشکل او این باشد که نتوانسته پول نفت فروخته شده را با توجه به تحریمها به داخل برگرداند و باید اینطور با او برخورد شود تا کسی جرات همکاری با نظام اسلامی برای دور زدن تحریمها را نداشته باشد!
پدیده و ماجراهای پدیده را هم ببینیم که خب یکی پیدا شده و کارهای خوبی را شروع کرده و البته تخلفاتی هم دارد که مال امروز و دیروز نیست و به قول دادستان جدید مشهد، تمام کسانیکه در جریان تخلف کوتاهی کرده اند، باید پاسخگو باشند.
واقعا چرا فکر می کنیم همه اینها به شخص احمدی نژاد ربط دارد؟!
اگر اینطوری به قضایا نگاه کنیم، باید همه اتفاقات داخل کشور را پای رهبری بنویسیم؟!
کشور سازمان بازرسی دارد، وزارت اطلاعات دارد، دیوان محاسبات دارد، در دستگاه های متعدد که به ماجرای مشابه پدیده ختم شود، کلی حراست و دفتر حراست وجود دارد، قوه قضائیه دارد، و چرا باید همه چیز سر یک نفر خراب شود؟!
مگر برای همین پروژه پدیده، قالیباف و محسن رضایی هم بر سر پروژه حاضر نشدند؟!
یا در همین مشهد،ماجرای تخلفات مالی شهرداری بنام مهندس پژمان چه شد؟ اومگر تو تیم قالیباف نبود؟
نه تنها برخوردی نشد با اینکه شورای شهر و امام جمعه پای کار آمدند بلکه ارتقا یافته و رفت در مسکن و شهرسازی؟!
پرونده کم نیست از پرونده های مربوط به آقازاده های طبسی و هاشمی ولی خب، عدالت در جمهوری اسلامی تقلبی معنایش چیز دیگری است.محکومیت رحیمی در روزنامه را اینجا ببینید و بفهمید که ذوق زدگی خاندان هاشمی و اصلاح طلب تنها برای انتخابات مجلس نیست بلکه خوابها دیده اند برای استحکام بخشیدن به جمهوری اسلامی تقلبی:
asriran.com/fa/news/377906/  
این دو مطلب رو هم در خصوص آقای رحیمی بخونید:
https://plus.google.com/115022143215388064453/posts/HyfjHJdQssw
https://plus.google.com/115022143215388064453/posts/J3pjSoWsa4V
 
 
عرق شرم برای م ر، نیش باز برای م ه!

/ 0 نظر / 43 بازدید