آیا مشوش کننده اذهان عمومی، همچون رحمانی فضلی نباید محاکمه شود؟!

از پلاس خودم:

مدعی العموم کجاست؟!
آیا مشوش کننده اذهان عمومی، همچون رحمانی فضلی نباید محاکمه شود؟!
وزیر کشور #دولت_حسن_روحانی که قرار بود با دست پر امروز(6اردیبهشت94) بعد 2 ماه جنجال، در مجلس حاضر شود، امروز می گفت من اصلا حرفی از ورود پول های کثیف به سیاست نزده بودم و فقط هشدار دادم!!!
 خالق دروغ یک میلیارد دلار گم شده در آستانه انتخابات 88 را یادتان که هست. بعد انتخابات اعلام کرد که گم شده بعمنای دزدیده شدن نیست بلکه اسنادش دستمون نرسید!!!
عکس پست از پست آقای +Abolfazl Ebrahimi برداشته شده و پست ایشان نیز در این خصوص بسیار خوب تنظیم شده است:
plus.google.com/112292205979380945824/posts/En1QEWtdEU3
توضیحات پست این دوست عزیز:
 
خالق دروغ یک میلیارد دلار گم شده، درباره پول های کثیف در جهان توضیح داد!
کوه عملیات روانی دولت، دوباره موش زایید. عبدالرضا رحمانی فضلی روز یکشنبه برای توضیح درباره پول های کثیف و ورود آن ها به انتخابات به مجلس رفت و درباره پول های کثیف در جهان توضیح داد و با اعتراض نمایندگان و رئیس جلسه روبرو شد. رحمانی فضلی گفت که وقتی درباره پول های کثیف حرف می زده، نمی دانسته خبرنگاران حضور دارند و بعد از آن ها خواسته این اظهارات را منعکس نکنند! او گفت که همان سخنان منتشر شده از او نیز با تحریف و دستکاری رسانه ها مواجه شده است، او ترجیح داد به نام و نقش رسانه های دولتی در آنچه تحریف و دستکاری اش خواند، هیج اشاره ای نداشته باشد. علت عقب نشینی رحمانی فضلی از سخنانش روشن است، او نمی خواهد گرفتار تیغ سوال و استیضاح نمایندگان شود. اما هنوز از یاد نبرده ایم که تا چند روز قبل با گردن فرازی که حاوی تهدیدی تلویحی بود تاکید می کرد در صورت دعوت نمایندگان پشت پرده پول های کثیف را رو خواهد کرد. نمایندگان او را دعوت و مشت پوچ و توخالی اش را باز کردند. طنز ماجرا اینجا بود که وزیر کشور به دلیل سو استفاده رسانه ها از سخنانش، عذرخواهی کرد! عبدالرضا رحمانی فضلی را با خلق دروغ یک میلیارد دلار گم شده در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال 88 و نیز برپا کردن جنجال پول های کثیف به حق باید تکنسین تشویش اذهان عمومی نامید. ایران را هم باید آن نقطه از جهان نامید که در آن به جای برخورد با عوامل تشویق اذهان عمومی یک ملت او را ارتقاء درجه می دهند و از دیوان محاسبات به وزارت کشور منتقل می کنند. افکار عمومی در اینجا حداکثر یک گوشت قربانی است. فراموش نکرده ایم همین برادر ارزشی در روزهایی که کثیف ترین پول های دربار آل سعود و رژیم های عقب افتاده عرب به مثابه حاصل دسترنج دریوزگی هایی رئیس دولت اصلاحات به حلقوم ستاد میرحسین موسوی ریخته می شد، در چه سکوت عمیقی به سر می برد.
منبع:
http://www.dolatebahar.com/view/45526/

بعد از استفاده رسانه ای و خراشیدن چهره مجلس و تمارض به پاکدستی دولت، حالا امروز میاد می گه "من هشدار خواستم بدم"!!
احتمال وجود پول کثیف در انتخابات هست! اما چرا وزیر کشور فقط خواست استفاده سیاسیش رو بکنه و در عمل حتی قدم اولش رو هم بر نداشت!؟ دلایل مشخصی ممکنه داشته باشه.
۱_ خود و اطرافیان هم آلوده باشن به پول کثیف.
۲_ اصلا اطلاعاتی نداشتن و فقط دنبال جنگ روانی و تبلیغاتی بودن.
۳_ نمی خواستن با مجلس طرف شن چون ممکن بود مجلس هم چیزی رو از اون ها رو کنه.
۴_ اهل مبارزه با فساد نیستن چون اهل هزینه دادن نیستن.
۵_ واقعا هم شاید از صحبت های ایشون و جهانگیری و انصاری برداشت بدی کردن رسانه ها :-)

۶_ به نظر شما چرا چیزی نگفت!؟

 

/ 0 نظر / 20 بازدید