افراط و تفریط شاخ و دم دارد !


فرقی نمی کند روزنامه یالثارات مربوط به ارگان انصار حزب (چند نقطه) باشد یا روزنامه #مردم_امروز   چند روز به عرصه آمده محمد قوچانی ای که اصلا آمده تا مدام روزنامه هایشان را به تعطیلی بکشاند و در نهایت هزینه ها برای نظام توسط این مجرمین فتنه و مجرمین امنیتی ایجاد شود!
سب نبی را هم نفهمیدن!
واقعا، نمیشه بعنوان یک فرض، امثال این کاریکاتوریست، جزء عده ای محسوب شود که اسلام را با همین القاعده ای ها و داعشی ها فهمیده باشد؟!
کمی هم عقل چیز خوبی است!
مطلب بی بی سی در این خصوص:
bbc.co.uk/persian/iran/2015/01/150114_l45_yalasarat_charlie_hebdo
متن بی بی سی:
نشریه گروه انصار حزب‌الله در ایران، کشتار کارکنان مجله فرانسوی شارلی ابدو را اجرای "کیفر مشروع ساب النبی" خوانده و آن را به مسلمانان تبریک گفته است.
این هفته‌نامه تیتر زده: "امسال ایام ربیع نور علی نور شد/دشمن هتاک نبی روانه گور شد" و با روتیتر "حمد و سپاس بی کران خدای سرمدی و هزاران تبریک و تهنیت به امت محمدی" از کشتار کارکنان مجله شارلی ابدو استقبال کرده است.
ارگان انصار حزب‌الله می‌گوید که "اجرای کیفر مشروع ساب النبی ربطی به عمل تروریستی و داعش ندارد".
این نشریه همچنین "موضع انفعالی" حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران و "اطلاع رسانی غلط انداز صدا و سیما" را به شدت محکوم کرده است.
این در حالی است که در روزهای اخیر مقام‌های ایرانی به صراحت یا به طور تلویحی حمله به دفتر شارلی ابدو را محکوم کرده‌اند. هرچند برخی از آنان قدرت‌های غربی را هم متهم کرده‌اند که در این زمینه مقصر هستند.
از جمله صادق لاریجانی، رئیس قوه قضاییه ایران، امروز حملات اخیر در فرانسه را محکوم کرد. آقای لاریجانی در عین حال گفته است: "متاسفانه غربی­‌ها طوری برخورد می‌کنند که گویی در دنیا دو نوع تروریسم بد و خوب وجود دارد. در حالی که تروریسم در هر حالتی بد و جنایتکارانه است و باید صادقانه با آن برخورد کرد."
با وجود این موضع مقام‌های رسمی، هفته‌نامه یالثارات نوشته است که قتل کسانی که به پیامبر اسلام توهین کرده‌اند "پدیده‌ای مبارک" است اما "باید حساب آن را از فاعلان آن جدا ساخت."
یالثارات گفته است: "عملیات کیفر ساب النبی از ماه ها قبل طراحی و با فریاد 'ما انتقام پیامبرمان را گرفتیم' اجرایی شد."
سب النبی به معنی دشنام دادن به پیامبر است و به دشنام دهنده ساب النبی می گویند.
ارگان انصار حزب‌الله می‌پرسد: "عادلانه است حکم فلان محکمه پیزوری غرب لازم الاجرا باشد اما حکم جعفر صادق بر زمین بماند؟"
درخواست برخورد با روزنامه 'مردم امروز'
همزمان حمید رسایی، نماینده تندروی منتقد دولت در مجلس ایران در حال جمع آوری امضاء برای نامه ای است که در آن از جمله در خواست "برخورد شدید" با روزنامه مردم امروز مطرح شده است.
گزارش شده که حدود ۷۰ نماینده مجلس این نامه را امضا کرده اند.
روزنامه کیهان هم در سرمقاله خود به شدت از محتوای صفحه اول شماره دیروز مردم امروز انتقاد کرده است.
روزنامه مردم امروز در شماره دیروز خود عکسی از جورج کلونی، هنرپیشه معروف هالیوود منتشر کرده و در تیتر بالای عکس نوشته است: "کلونی: من هم شارلی هستم".

/ 1 نظر / 23 بازدید
دوستدار اسلام

سلام قولا من رب رحیم به دنبال درخواست بسیار مهم دکتر رحیم پور ازغدی برای برگزاری کرسیه های آزاد اندیشی اقتصاد در نماز جمعه ی تهران، و عدم همکاری مسئولین ذیربط بدلیل فشارهای وارده از سوی اقتصاد دانان غیر اسلامی در داخل کشور، از شما وبلاگ نویس عزیز تقاضا داریم که به میزان توان خود مطلبی در خصوص لزوم طرح بحث های "اقتصاد قرآنی" در مهم ترین و پرتعداد ترین تریبون دینی کشور، در وبلاگ خود منتشر کرده تا از اندک اندک این مطالب در کنار هم موجی پدید آمده و به گوش تئوریسین های اقتصادلیبرال در کشور برسد تا بلکه قدمی در راستای زدودن مظلومیت و مهجوریت از قرآن برداشته باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نظریه های تولید شده ی اقتصاد اسلامی، می توانید به وب سایت http://www.kadamaei.ir/ و همچنین وب سایت http://reba.ir/ مراجعه نمایید. « ما تا به امروز می بایست مدل بومی اقتصاد را به دنیا عرضه می کردیم. ما باید هم کارآمدی در جهت رشد رونق اقتصاد، هم کارآمدی در جهت تأمین عدالت را به دنیا نشان میدادیم.» بیانات رهبری - 85 (دیدار با دست اندرکاران اصل 44) و تا به امروز هنوز...