بستگی داره در چه زمانی باشیم!

مطلب از پلاس سید یونس کاظمی:

اپیزود ۱ / اگر در شام‌گاه ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ در مراسم دفن چاوز باشی و مادر مرحوم به سوی تو آید و دستت را بگیرد، از «اتاق فرمان کینه پس از فتنه ۸۸» دستور می‌آید که به دنبال استفتاء و حکم شرعی و ... باشید تا تو را «بد» جلوه داده و «محکوم» نموده و «از دین خارج شده» اعلام کنند.
اپیزود ۲ / اگر در صبح‌گاه ۳۰ آذر ۱۳۹۳ در عیادت از بیماران باشی و مادری دست‌ش را به سوی تو دراز کند و دستت را بگیرد، از «اتاق مذکور» فرمان خاصی صادر نمی‌شود چون «مزاحم» رفته است.

پانوشت:
۱. الحمدالله دوستان رسانه‌ای هم که در اوج تبیین و ترویج بصیرت بودند در اپیزود ۱ بازی خورده و در صف سربازان اتاق مذکور قرار می‌گیرند. بماند که برخی از سیاسیون خودی هم برای مطرح‌شدن ترجیح می‌دهند از قافله دور نمانند و حرکتی بزنند.
۲. معتقدم هیچ‌کدام از این ۲ تصویر زیر، عقلا اشکالی شرعی ندارد، البته نظر حضرت آقای بهجت نیز همین است که در جواب «آیا دست دادن با زنان کهنسال نامحرم - که دست خود را برای مصافحه دراز می‌کنند - گناه است؟» می‌فرمایند «‌بدون قصد لذت، اشکال ندارد». در مورد تصویر دکتر #احمدی_نژاد این نکته کافی است که مادر مرحوم نتوانسته بر احساسات خود غلبه کند.
۳. تصویر دکتر #حسن_روحانی از روی خبرگزاری ایرنا حذف شده است
۴. اتاق مذکور کمامان وجود دارد

گزارش تصویری | http://irna.ir/fa/Photo/2788233/

/ 0 نظر / 25 بازدید