مبارزه با سنگ ناتمام و حتی یک انحراف است!


جنگ نرم در مقابل جنگ نرم معنا و مفهوم دارد و در مقابل جنگ سخت، حتما باید علاوه بر استفاده از جنگ نرم، مبارزه سخت صورت گیرد.
این غلط است که عکسمان و پوسترمان و سرودمان با نماد سنگ باشد و کار درست را، حزب الله لبنان انجام داد که عملیاتهای استشهادی را طراحی نمود و خود را قوی کرد و راه برای فلسطین نیز، همین است.
نباید مبارزه با رژیم اشغالگر قدس، فقط در سرزمینهای اشغالی باشد و باید بتمام مراکز متعلق برژیم صهیونیستی از جمله سفارتخانه های آن در سراسر دنیا حمله کرد و این حمله از جنس سخت بایستی باشد.
هرچقدر تعلل در انجام اقدام سخت و مسلح نکردن فلسطینی ها صورت گیرد، فرصت از بین بردن رژیم صهیونیستی کمتر خواهد شد و امروز، حماس در دفاع از غزه و مقاومت انجام داده، امکانات زیادی را از دست داده و می توان پیشبینی کرد که توان نظامی اش، ضعیف تر شده.(امیدوارم این پیشبینی غلط باشد)
فیلمهای ساخت بمب و تهیه c4 و سمتکس و سایر این قبیل مسائل را می توان براحتی در اینترنت پیدا کرد.
در این راه هر که کشته شود، شهید است. شک نکنید.
رهبر معظم انقلاب در 1 مرداد 93:
ا وقتى که این رژیم جعلى سرِپا است و نابود نشده است، علاج چیست؟ علاج، مقاومت قاطع و مسلحانه‌‌ى در مقابل این رژیم است؛ در مقابله‌‌ى با رژیم صهیونیستى، باید از سوى فلسطینى‌‌ها دست قدرت نشان داده بشود. کسى گمان نکند که اگر چنانچه موشکهاى غزه نبود، رژیم صهیونیستى کوتاه مى‌‌آمد؛ نخیر. حالا شما نگاه کنید ببینید در کرانه‌‌ى باخترى چه میکنند! در کرانه‌‌ى باخترى که موشکى وجود ندارد، سلاحى وجود ندارد، تفنگى وجود ندارد؛ آنجا تنها ابزار و سلاح مردم، سنگ است؛ ببینید آنجا رژیم صهیونیستى  دارد چه‌‌کار میکند: هرچه از دستش بر بیاید، خانه‌‌هاى مردم را خراب میکند، باغهاى مردم را خراب میکند، زندگى مردم را نابود میکند، آنها را به خوارى و ذلت میکشاند، تحقیر میکند؛ اگر لازم شد آب را رویشان میبندد، برق را رویشان میبندد؛ کسى مثل یاسر عرفات را که این‌‌همه با صهیونیست‌‌ها همراهى کرد، نتوانستند تحمل کنند، محاصره‌‌اش کردند، تحقیرش کردند، مسمومش کردند، نابودش کردند. این‌‌جور نیست که اگر چنانچه دست قدرت در مقابل صهیونیست‌‌ها نشان ندهیم، آنها به کسى رحم کنند، ملاحظه‌‌ى کسى را بکنند، حق کسى را رعایت کنند، ابداً؛ تنها علاجى که تا قبل از نابودىِ این رژیم وجود دارد عبارت است از اینکه فلسطینى‌‌ها بتوانند قدرتمندانه برخورد کنند؛ اگر قدرتمندانه برخورد کردند، احتمال اینکه طرف مقابل - که همین رژیم گرگ‌‌صفتِ خشن است - کوتاه بیاید، وجود دارد

/ 0 نظر / 21 بازدید