دشمنان چقدر از هاشمی و روحانی و خاتمی بدشان می آید؟!

چقدر دشمنان اسلام و انقلاب و امام با امثال هاشمی و روحانی و خاتمی مخالفت می کنند؟!
نکات مهمی که از سخنان رهبری  می توان نام برد:
1. مقابله با تحریف سخنان امام؛ (بررسی کنید و ببینید #هاشمی_رفسنجانی در زمینه تحریف چه کرده با #خاطره_گویی هایش؟!)
2. دو کار بزرگ و بی‌سابقه در تاریخ کشور ما به‌وسیله‌ی امام تحقق پیدا کرد. یکی برانداختن بنای سلطنت موروثی!؛ (برخی ببینند که چه کسانی دارن از روی کار آوردن برخی از بیوت امام و سید حسن مصطفوی حرف می زنند؟!)
3. امام (ره) به مسئولان در خصوص خوی کاخ نشینی و اشرافی گری وتجمل گرایی هشدار می داد؛ (چه کسانی و کدام مسئولین امروز دارای خلق و خوی کاخ نشینی هستند؟ آیا این سبک ساختن حرم امام جزء این مصادیق نیست؟ آیا امام با این ویژگی ها راضی است؟ هاشمی و روحانی و خاتمی جزءکدام دسته محسوب می شوند!)
4. شعارهای زیبای مردم :
دولت تدبیر ما, بصیرت بصیرت
نه سازش نه تسلیم....نبرد با آمریکا ...
5. واژه "شیطان بزرگ" برای آمریکا را یک ابداع عجیب از طرف امام (ره).وقتی به کسی لقب شیطان داده می شود، رفتار و برخورد و احساسات باید در چارچوب "شیطان صفتی" او باشد. (آیا خندیدن های #ظریف و کری و یا لقب مودب و باهوش دادن به رئیس جمهور شیطان بزرگ توسط #حسن_روحانی و خیلی از رفتارهای دیگر با رفتار ترسیم شده از جانب امام و رهبری مطابقت دارد؟!)
6. دشمن با هر کس که در مقابل او بیشتر ایستادگی کند مخالف است؛ (در این هنگام دیدم فقط می توانم شخص رهبری و احمدی نژاد و سید حسن نصرالله و مجموعه های انقلابی مثل سپاه و بسیج را بعنوان مصداق پیدا کنم. اصلا دشمنان چقدر از هاشمی و روحانی و خاتمی بدشان می آید و با آنها مخالفت می کنند؟!)

/ 0 نظر / 25 بازدید