چه کسی بذر تردید را در اذهان جامعه پاشید ؟ رمز فتنه را چه کسی تقلب گذاشت؟

از سایت هزارسنگر:

به بهانه نزدیک شدن به سالگرد انتخابات 1388 ....

آنچه در پیشرویتان قرار گرفته نتیجه یک بررسی و تحقیق در بازه زمانی مهر 1387 تا اردیبهشت 1388بوده که در اردیبهشت 88 این بررسی انجام گرفته بود و بنابدلایلی که مجال گفتن نیست تا کنون نشر نیافته.

 به مطالب و تیتر روزنامه ها و تاریخ مطرح شدن آنها و نیز سخنان رهبر معظم انقلاب توجه فرمائید .

 (عکسها را ذخیره و یا بصورت صفحه ای مجزاء باز نمائید ،تا تصاویر را دقیق تر و واضح ترمشاهده کنید )

 در سال 1388 رمز عملیات روانی برای ایجاد فتنه ،تقلب بود .

 امروز در سال 1390 همان روسای فتنه رمز عملیات روانی را چه نامیده اند ؟!

 و اما بعد .........

با توجه به سخنان آقای هاشمی رفسنجانی در خطبه‌دوم نماز جمعه تهران در26تیر88 و بیان پاشیده شدن بذر تردید در اذهان مردم توسط یک عده ای (!)، در این تحقیق تلاش شده است که سر خط ایجاد کننده این تردیدها شناسایی و جهت تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی به محضر جناب آقای هاشمی رفسنجانی ارائه گردد .در این میان سخنان به موقع رهبر معظم انقلاب راه را بر این نیرنگ بازان بسته و محتوان آن شاه کلیدی برای رسوایی تردید افکنان می باشد !

قسمت اول : سخنان رهبر معظم انقلاب در در جمع زائران و مجاوران حضرت امام رضا (ع) 1/1/1388 :

یک مطلب هم خطاب به نامزدهاى محترمى که یا تا حالا اعلام حضور کرده‏اند یا بعد از این اعلام حضور خواهند کرد، عرض بکنم. کسانى که براى انتخابات خود را نامزد میکنند، بدانند که انتخابات یک وسیله‏اى است براى بالا بردن توان کشور، براى آبرومند کردن ملت؛ انتخابات فقط ابزارى براى قدرت‏طلبى نیست. اگر بناست این انتخابات براى اقتدار ملت ایران باشد، ... مبادا نامزدها در اثناى فعالیتهاى انتخاباتىِ خودشان جورى رفتار کنند و حرفى بزنند که دشمن را به طمع بیندازند. رقابتها را منصفانه کنند، حرفها را منصفانه کنند، از جاده‏ى انصاف خارج نشوند.

انتخابات به فضل الهى و به حول و قوه‏ى الهى انتخابات سالمى است. من مى‏بینم بعضى‏ها در انتخاباتى که دو سه ماه دیگر انجام خواهد گرفت، از حالا شروع کرده‏اند به خدشه کردن. این چه منطقى است؟ این چه فکرى است؟ این چه انصافى است؟ این همه انتخابات در طول این سى سال انجام گرفته است - در حدود سى انتخابات - مسئولان وقت در هر دوره‏اى رسماً متعهد شده‏اند و صحت انتخابات را تضمین کرده‏اند، و انتخابات صحیح بوده است؛ چرا بیخود خدشه میکنند، مردم را متزلزل میکنند، تردید ایجاد میکنند؟ که البته در ذهن مردم عزیز ما با این حرفها تردید ایجاد نخواهد شد.

گوشه ای از این جراید :

انتظار این بود پس از سخنان رهبر انقلاب اسلامی نیروهای انقلاب، گروه ها و برخی نامزدهای محترم دیگر در این باره تردیدافکنی نکنند و مسیر اشتباه گذشته که اتفاقا همسویی با دشمن هم در آن پررنگ بود ادامه ندهند ولی متاسفانه چنین نشد :

 

 قسمت دوم : سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعى از معلمان، پرستاران و کارگران 9/2/1388 :

دوره‏ى قبل از انقلاب، ایران مرتعى براى چراى بیگانگان بود. ... بعد که انقلاب شد، مردم آمدند روى کار، منافع آنها قطع شد. طبیعى بود که با این نظام دشمنى کنند، که سى سال است دارند دشمنى میکنند. ... بارها و بارها در اظهارات صریحشان، در اظهارات کنایه‏آمیزشان، در انتخابات کشورمان خدشه کردند ...

از دشمن انتظارى هم جز دشمنى نیست؛ چه انتظارى هست؟ بى‏توقعى از دوستان است. بى‏توقعى از کسانى است که جزو این ملتند؛ واقعیات را دارند مى‏بینند؛ مى‏بینند که این انتخابات چگونه سالم و متقن انجام میگیرد، در عین حال، همان حرفى را که دشمن میزند، اینها هم میزنند! من انتظارم این است: کسانى که با ملت ایرانند، جزو ملت ایرانند، توقع دارند ملت ایران به آنها توجه کنند، اینها دیگر علیه ملت ایران حرف نزنند و انتخابات ملت ایران را زیر سؤال نبرند. مرتب تکرار نکنند که آقا این انتخابات سالم نیست؛ انتخابات، انتخابات نیست. چرا دروغ میگویند؟ چرا بى‏انصافى میکنند؟ چرا خلاف واقع میگویند؟ چرا این همه زحماتى را که این ملت و مسئولین در طول این سالهاى متمادى متحمل شدند، ندیده میگیرند؟ چرا؟ چرا ناسپاسى میکنند؟

موضوعی که همواره در بیرون مرزها به شکل پررنگ تری توسط مخالفان انقلاب مطرح بوده است.

 

بیانات رهبر معظم انقلاب در بیستمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره)14/3/1388

نکته‏ى اول این است که از دو سه ماه قبل از این، رادیوهاى بیگانه شروع کردند به بدنام کردن و مخدوش کردن چهره‏ى انتخابات در کشورمان، براى بدبین کردن مردم. گاهى گفتند: این انتخابات نیست، انتصابات است. گاهى گفتند: این یک بازى کنترل شده‏ى درون حکومت است؛ گفتند: این کاندیداها خودشان دارند بازى میکنند؛ نامزدهاى مختلف که مى‏بینید با هم اختلاف نظر دارند، اینها همه ظاهرسازى است، بازى است. گاهى گفتند: در انتخابات قطعاً تقلب انجام خواهد گرفت؛ هر وقتى یک چیزى گفتند. مقصود از همه‏ى این تخریبها یک چیز است و او اینکه میخواهند ملت در انتخابات، مشارکت قوى و نمایانى نکند؛ این را میخواهند. من به شما عرض میکنم: عزیزان من! ملت عزیز ایران! ملت باهوش و بیدار ایران! ملت تجربه شده و آزموده‏ى ایران که در طول این سى سال از این همه گردنه‏هاى سخت عبور کردید! بدانید؛ با مردم‏سالارىِ شما مخالفند. دشمن با همین حضور شما، با همین انتخاب شما مخالف است. میخواهند پشتوانه‏ى نظام را که مردم هستند و آراء مردم است، از نظام بگیرند؛ میفهمند چه کار دارند میکنند. واى به حال آن کسانى که نادانسته، از روى غفلت، همان حرف آنها را تکرار کنند و همان مقصود آنها را در داخل تحقق ببخشند. آنها دارند امید را از مردم میگیرند. ملت ایران سرافراز است به اینکه توانسته در طول این سى سال مسئولین را خودش معین کند.

/ 1 نظر / 22 بازدید
سی سیب

سلام داداش من ، اگر بگیم فرمایش شما در باره آیت الله هاشمی درست باشه ولی آنطرف که نگاه کنیم می بینیم که آقای احمدی نژاد هم با ندانم کاری هایش وبا کارهای نابخردانه اش وتیم مشایی اش وقهر با مقام معظم رهبر وکارهای دیگری که انجام داد وضع را درست که نکرد بلکه بدتر کرد.کجا وضع محرومان خوب شد.؟؟؟؟ !!!