انگلیس دوست ندارد حسن روحانی، تضعیف شود! چرا؟!

انگلیس دوست ندارد حسن روحانی، تضعیف شود! چرا؟! (مشروح خبرگزاری فارس رو حتما بخوانید)
ببینین این انگلیس های خبیث طی یک نشست 3 ساعته چطور حرف زده اند! علاوه بر اعتراف به دخالتهای استعماریشان و حمایتهای خبیثانه ی شان از رضاشاه و اقدام به شرکت با آمریکایی ها در کودتا و حمایت از رژیم صدام حسین در جنگ علیه ایران، باز از نقض حقوق بشر در ایران می گویند و اینکه باید دولت کنونی ایران را تقویت کرد و نگذاشت با شکست مذاکرات، دولت حسن روحانی و اصلاح طلبان تضعیف شوند!!!
«ریچادر اوتاوی» نماینده محافظه‌کار منطقه «کرویدون جنوبی» :وی همچنین اشاره کرد در صورتی که توافق هسته‌ای حاصل نشود، دولت کنونی ایران تضعیف می‌شود. او تصریح کرد که کشورهای غربی باید برای پیشرفت مذاکرات، مسیر گفت‌وگو و تعامل با روسیه را باز بگذارند. اوتاوی در پایان اظهاراتش گفت غرب نباید در مذاکرات کوتاه بیاید، «چراکه نهایتا عدم توافق، بهتر از یک توافق بد است.»
در ادامه این نشست، «ریچارد بیکن» نماینده محافظه‌کار «نورفولک جنوبی» به اظهار نظر پرداخت. وی در ابتدا با بیان اینکه غرب فرصت‌هایی را برای عادی‌سازی روابط با ایران از دست داده است، به اهمیت مذاکرات جاری پرداخت و گفت: «اگر به توافق نرسیم، ما تنها به وضعیت قبلی باز نمی‌گردیم... 9 سال تحریم‌ها، موجب شد تا 200 سانتریفیوژ ایران به 18000 دستگاه افزایش یابد. به صراحت بگویم، تحریم‌ها به هدف اصلی خود نرسیده‌اند.»
«هنری بلینگهام» نماینده محافظه‌کار منطقه «نورفلک شمال غربی»  : باید ایران را تشویق کنیم که با داعش مبارزه کند!چراکه ایران می‌تواند در مبارزه با این سازمان پست، فاسد و شرور ایفای نقش کند!
«دایان ابوت» نماینده حزب کارگر از منطقه «هکنی شمالی» :
در صورتی که سیاست‌های داخلی آمریکا به شکست مذاکرات منجر شود، دولت و «اصلاح‌طلبان» ایران تضعیف می‌شوند و این چیزی است که نباید اجازه داد رخ دهد!
«مایک هانکوک» نماینده مستقل منطقه «پورتسموث جنوبی» در رابطه با مقوله حقوق بشر، گفت این مسئله در دولت‌های مختلف ایران متفاوت از هم بوده است. استراو سپس عنوان کرد که تنها راه برای «بهبود وضعیت حقوق بشر» در ایران، تقویت «نیروهای خیر» و «تضعیف مخالفان تغییر» است. او سپس هشدار داد که عدم توافق با ایران، عکس این وضعیت را به وجود می‌آورد.

مطلب مرتبط :
کمیته روابط خارجی پارلمان بریتانیا قبلا هم گفته بود که باید به حسن روحانی اعتماد کرد !
plus.google.com/109834122879018859280/posts/UHqh3rRpFeA

/ 0 نظر / 24 بازدید