اشخاص حیله گر، تحمیل کنندگان صلح حسنی هستند!

از پلاس مرتضی احمدی :

حسن روحانی در توئترش نوشته:

امام حسن(ع) به ما یاد دادند که باید به مصلحت امت و خواست مردم و جامعه توجه کرد و به نفع امت و جامعه اسلامی تصمیم گرفت.

و اما پاسخ های امام و رهبری به آن :

حضرت آقا:من به شما عرض کنم که امروز دشمن قادر نیست. امروز به برکت ملتِ هوشیاری مثل ملت ایران، به برکت افکار برانگیخته‌ای مثل افکار ملت ایران، به برکت انقلاب بزرگی مثل انقلاب اسلامی ایران، نه امریکا و نه بزرگتر از امریکا - اگر در قدرتهای مادّی باشد - قادر نیستند حادثه‌ای مثل حادثه صلح امام حسن را بر دنیای اسلام تحمیل کنند. این‌جا اگر دشمن زیاد فشار بیاورد، حادثه کربلا اتّفاق خواهد افتاد. ۱۳۷۹/۰۲/۰۱
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=3003

امام خمینی: هستند اشخاصی که می‌گویند که بیایید صلح بکنیم، بیایید یک سازشی بکنیم. ما از تاریخ باید این امور را یاد بگیریم./ قصه امام حسن و قضیه صلح، این هم صلح تحمیلی بود؛ برای اینکه امام حسن، دوستان خودش، یعنی آن اشخاص خائنی که دور او جمع شده بودند، او را جوری کردند که نتوانست خلافش بکند، صلح کرد؛ صلح تحمیلی بود. این صلحی هم که حالا به ما می‌خواهند بگویند، این است.
صحیفه امام - جلد ۲۰ - صفحه ۱۱۸
http://farsi.rouhollah.ir/library/sahifeh?volume=20&page=118

امام خمینی: آن صلح تحمیلی که در عصر امام حسن واقع شد، آن حکمیت تحمیلی که در زمان امیرالمؤمنین واقع شد و هر دویش به دست اشخاص حیله‌گر درست شد، این ما را هدایت می‌کند به اینکه نه زیر بار صلح تحمیلی برویم و نه زیر بار حکمیت تحمیلی.
صحیفه امام - جلد ۲۰ - صفحه ۱۱۹
http://farsi.rouhollah.ir/library/sahifeh?volume=20&page=119

/ 3 نظر / 51 بازدید
تیم تجاری و نرم افزاری سیدان

پکیج اشتغال زایی و کسب درآمد شامل 90 کتاب , برنامه و نرم افزار___نرم افزار تبلیغات ارسال وایبر هدیه سایت سیدان___آدرس بلاگ = http://www.modir.CF

از اين حرفهاي قلمبه سلمبه در مورد صلح نكردن و تا آخر ايستادن زياده!!!!!!!!!!! با اينهمه، خود امام هم با همه هشياري اش و هشدار فوق الذكر شما از زبان ايشان، و عبرت گرفتن كامل از سرنوشت امام حسن (!!!!) بازهم جام زهر را نوشيد و صلح كرد، نه!!!!!!!!!!!!!!! اگه دنباله رو مقلد كور و دربست نيستي خودت جواب خودت را بده. لابد او هم در موقع لازم، اندازه شماها حقوق بگيراني كه سهميه كنكور رايگان داريد نمي دانست!!!

رايگان، بله! چون يك قماش هم از اين طوايف داريم كه براي بورسيه وزارت علوم رشوه داده بودند!!!!! ولي جواب 3 خط اول پيام قبلي را ندادي! يعني جواب نداشتي كه بدي!!!!!!! ..... خوشفكر زالزالك!!. از اسم وبلاگت معلومه چه شخصيت فرهيخته اي هستي. حقيقت اينه كه: آمريكا پارسال با زور سلاح هاي شيميايي سوريه را ازش گرفت و با يك كشتي برد خود آمريكا (حتي سازمان ملل هم نبرد)؛ امسال هم 2600 كيلو سوخت 20 درصد را از ايران گرفت و با دست خود ايران آب كرد!!!.. در فردو را هم بست. تا 25 سال هم ما زير نظر آژانس قرار داد. تازه يك فلسطين جديد - يمن- هم درست كرد و ما جرات نكرديم حرفي بزنيم!!! درود بر عقلانيت حضرت امام حسن ع كه ادمهاي اهل هياهو توي دلشان خيال ميكنن فقط ناچارا بايد او را هم جزو ائمه حساب كرد. خيال ميكنن از امام حسن داناترند!!!!! البته، معلوم نيست اگر كربلايي در بگيرد، همه وبلاگنويس هاي اهل هياهو بيايند. راستي، بازم تكرار كنم. اگه ظرفيتشو داشتي كه اجازه بدي اين پيام دوم منو هم مخاطب ببينه، يادت نره جواب بدي كه چرا با همه اون حرفهاي بزرگ بزرگ، افراد داناتر و حسيني تر از جنابعالي قطعنامه 598 را پذيرفتند؟؟